Współpraca

Moje doświadczenia w reklamowaniu firm sponsorujących przedstawiam szczegółowo w historii. Pokrótce napiszę tylko, że poszukiwania firm rozpocząłem w 2006 roku. Rok 2011 będzie szóstym, podczas którego będę starał się nie tylko o jak najlepsze wyniki sportowe, ale i o wypromowanie firm i ich produktów. 

Ciągle staram się rozwijać sposób reklamy i jestem otwarty na propozycje ze strony zainteresowanych firm, ale w skrócie wymienię moje propozcyje.

img_2048_400Dobrane w jednej kolorystyce, pasującej do barw sponsorów i rowerów, przez co jeszcze bardziej zwracają uwagę:

- reklama na stroju sportowym, którego używam podczas zawodów, wychodząc na podium podczas dekoracji, czy poprostu podczas treningów na co dzień

 - reklama na samochodzie - loga sponsorów z ciekawymi rowerowymi fotografiami przyciągają uwagę klientów na co dzień i podczas przygotowania do zawodów

 

Wszystkie pozostałe materiały promocyjne, tj. kalendarzyki, koszulki, itp. wykonane są w tych samych barwach i zawierają loga sponsorów.

 kal1_640

Patronat medialny objęły Radio Eska i Gazeta Codzienna Nowiny.

W sezonie 2010 ukazało się przeszło 20 artykułów, w których wymieniana była nazwa teamu i sponsorzy. Przykładowy artykuł w wersji internetowej: GC Nowiny - 5.10.2010 - Finał BikeMaratonu. Większość artykułów zamieszczam w zakładce Media/Prasa.

W Radiu Eska na antenie ogólnopolskiej można było usłyszeć o przygotowaniach do wyścigu i relacje po każdym etapie Transalpu. Emitowany był spot reklamowy, w którym wymieniani byli sponsorzy. W pozostałej części sezonu, od kwietnia do października, w radiu opowiadałem o innych wyścigach, w których brałem udział.

             Posłuchaj   

Dzięki współpracy z Radiem, mogę zaoferować reklamę firm i ich produktów w formie ciekawych spotów reklamowych.

Od 2005 roku należę do Sekcji Kolarstwa Górskiego Akademickiego Związku Sportowego Politechniki Rzeszowskiej. Klub Uczelniany może wystawiać faktury za reklamę.

Mam nadzieję, że proponowana przeze mnie reklama spotka się z Państwa zainteresowaniem i będę mógł szerzej przedstawić swoją ofertę na spotkaniu.

Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt

Copyright © 2010 Piotr Sarna All rights reserved.